Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Як обрати сімейного лікаря? / Hogyan választhatunk háziorvost?

0

Завдяки змінам, які створила медична реформа, пацієнт більше не прив’язаний до лікаря за місцем свого проживання. Він отримав право вільно обирати собі лікаря, виходячи з власних потреб, опираючись на відгуки близьких чи знайомих.

Щоб підтвердити свій вибір, пацієнт має оформити декларацію про вибір лікаря первинної медичної допомоги. Декларація про вибір лікаря первинної медичної допомоги є документом, що підтверджує вибір пацієнтом лікаря. Процес вибору лікаря вважається завершеним із моменту підписання декларації обома сторонами. На кожного пацієнта заповнюється окрема декларація. Вся необхідна інформація вноситься в неї тільки українською мовою (крім пунктів, в яких прописується електронна адреса). Декларацію заповнюють у двох примірниках.

За більш детальною інформацією просимо мешканців міста та навколишніх сіл  звертатися з паспортом до сімейних лікарів комунального некомерційного підприємства «Чопський центр первинної медико-санітарної допомоги», який знаходиться за адресою: м. Чоп, вул. Молодіжна, 12.

Az egészségügyi reform eredményeképpen a páciensek többé nincsenek a lakhelyük szerinti körzeti orvoshoz kötve. Mindenkinek jogában áll a szabad orvosválasztás, a saját igényeiből kiindulva, illetve a hozzátartozói vagy ismerősei ajánlásaira támaszkodva.

Miután kiválasztotta a megfelelő orvost, a páciensnek ki kell töltenie egy szerződést (deklarációt) az elsődleges egészségügyi ellátást biztosító orvos kiválasztásáról. A továbbiakban ez a szerződés (deklaráció) igazolja az orvosválasztás tényét.  A háziorvos kiválasztása attól számít érvényesnek, miután mindkét fél aláírja a szerződést. Az orvos minden egyes páciensével külön szerződést köt. Valamennyi információt ukrán nyelven kell feltüntetni benne (kizárólag az e-mail címet). A szerződés két példányban készül.

A bővebb információszerzés érdekében arra kérjük a város és a környékbeli települések lakosait, hogy személyi igazolványaikkal keressék fel az Elsődleges Egészségügyi Ellátás Csapi Központja önkormányzati nonprofit vállalat háziorvosait az alábbi címen: Csap, Mologyizsna (Ifjúság) u. 12.