Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Закарпатська торгово-промислова палата проведе захід “Лісозаготівля, деревообробка, деревообробне обладнання та технології, виготовлення виробів із деревини, меблева фурнітура”

0

Закарпатська торгово-промислова палата проводить 23 березня 2018 року в Ужгороді “Міжнародні контактні дані” за тематикою: “Лісозаготівля, деревообробка, деревообробне обладнання та технології, виготовлення виробів із деревини, меблева фурнітура”.

Згідно підписаних угод про співпрацю з регіональними ТПП Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Білорусі, Хорватії, Сербії на зустріч запрошуються представники ділових кіл вищезгаданих краї та суб’єкти підприємницької діяльності усіх регіонів України.

На попередніх зустрічах були представлені бізнесові кола 11 країн, зокрема Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Хорватії, Сербії, Австрії, Німеччини, Словенії, Франції, Італії, на яких підприємцями досягнуто домовленості про співпрацю, укладені контракти по реалізації та придбанню продукції, по налагодженню сумісного виробництва.

Під час проведення заходу буде надана можливість проведення переговорів та встановлення прямих ділових контактів із українськими та іноземними підприємствами — виробниками продукції, а також можливість демонстрації продуктів та послуг на виставкових стендах.

Зустріч проходитиме 23 березня 2018 року у виставковому залі Закарпатської ТПП за адресою: м. Ужгород, вул. Грушевського, 62А. Початок о 10.00 год.