Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку (ФОТО) / Ülésezett a lakás- és ingatlangazdálkodással, közlekedéssel és hírközléssel foglalkozó állandó bizottság

0

Сьогодні, 6 березня, відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку.

Присутні депутати розглянули всі питання порядку денного чергової сесії. Під час обговорень документів міські обранці запропонували їх прийняти на засіданні ХXVIІІ сесії Чопської міської ради, яке відбудеться 14 березня.

Március 6-án megtartották a lakás- és ingatlangazdálkodással, közlekedéssel és hírközléssel foglalkozó állandó bizottság soros ülését.

A bizottság tagjai áttekintették a következő képviselőtestületi ülésszak elé terjesztendő napirendi pontokat. Az előterjesztett dokumentumok megvitatását követően a képviselők úgy döntöttek, hogy javasolják azok elfogadását a Csapi Városi Tanács március 14-ére összehívott XXVIII. ülésszakán.