Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Зі святом весни, любі жінки! / Kedves hölgyek, köszöntjük Önöket a tavasz ünnepén!

0

Милі, чарівні, найкращі наші жінки!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди 8 Березня!

Дорогі наші жінки, Ви добрі й ласкаві, сильні й вразливі, тендітні й хоробрі. Ви – один із найкращий витворів світу, його совість, чарівність, духовність! Чим був би він без вас: без любих матерів і коханих дружин, без дорогих сестер і мудрих бабусь?

Все прекрасне, що є у житті, пов’язане з жінкою. І любов, і сім’я, і народження, і радість. Вона теплом, добром і ніжністю прикрашає наші дні, утверджує наші успіхи і підтримує у тяжкі хвилини.

Тож від усієї душі бажаємо Вам комфорту та затишку в душі, емоцій і тепла у серці, тверезості та ясності у думках, оптимальності й елегантності у рішеннях, ініціативності й творчості у діях, здоров’я та краси у тілі, а також чистої всепоглинаючої любові!

Зі святом весни, краси і тепла!

Fogadják legőszintébb köszöntésünket március 8. alkalmából!

Drága lányok, asszonyok, Önök egyszerre jóságosak és kedvesek, erősek és sérülékenyek, törékenyek és bátrak. Önök a természet legcsodálatosabb teremtményei – megtestesítik az ő lelkiismeretét, a varázslatosságát és a spiritualitását! Mihez is kezdene Önök nélkül: a szerető anyák és szeretett feleségek, a drága nővérek és a bölcs nagymamák nélkül?

Minden, ami szép az életben, a nőkkel kapcsolatos. Úgy a szerelem, mint a család, a születés és a vidámság. A Nő megszépíti az életünket az ő melegségével, jóságával és gyengédségével, segít a sikerekben és támogat a nehéz perceinkben.

Teljes szívünkből kívánjuk hát Önöknek, hogy a lelkükben a jóérzés és a nyugalom, a szívükben az érzelem és a melegség, gondolataikban a józanság és a világosság, döntéseikben az optimalitás és az elegancia, cselekedeteikben a kezdeményező- és az alkotókészség, testükben az egészség és a szépség, egész lényükben pedig a tiszta odaadó szeretet lakozzon!

Köszöntjük Önöket a tavasz, a szépség és a melegség ünnepén!