Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Відбулося засідання постійної з питань законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами, регламенту та депутатської етики (ФОТО) / Megtartotta ülését a törvényességgel, a közbiztonsággal, a rendvédelmi szervekkel való együttműködéssel, a házszabállyal és a képviselői etikával foglalkozó állandó bizottság

0

Сьогодні, 7 березня, відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами, регламенту та депутатської етики.

Присутні депутати розглянули всі питання порядку денного чергової сесії. Під час обговорень документів міські обранці запропонували їх прийняти на засіданні ХXVIІІ сесії Чопської міської ради, яке відбудеться 14 березня.

Március 7-én összeült a rendvédelmi szervekkel való együttműködéssel, a házszabállyal és a képviselői etikával foglalkozó állandó bizottság.

A bizottság tagjai áttekintették a soros képviselőtestületi ülésszak napirendi pontjait. Az előterjesztett dokumentumok megvitatását követően a képviselők úgy döntöttek, hogy javasolják azok elfogadását a Csapi Városi Tanács március 14-ére összehívott XXVIII. ülésszakán.