Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Оголошення про перевірку системи оповіщення / Közlemény a polgári védelmi rendszerek ellenőrzéséről

0

Відповідно до листа Закарпатської ОДА повідомляє, що 14 березня в області буде проведено перевірку діючої системи централізованого оповіщення цивільного захисну Закарпатської області з залученням усіх засобів доведення інформації (електричні сирени, гучномовці, проводове мовлення). З 19 по 23 березня 2018 року в окремих містах і районах області буде проведено комплексні командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту області.

У вищенаведені періоди планується практичне розгортання сил і засобів цивільного захисту, спеціальної техніки та особового складу аварійно-рятувальних формувань, евакуаційних органів, окремих підрозділів військових формувань, а також увімкнення системи  централізованого оповіщення населення області. У окремих районах і містах області відбудуться практичні виконання завдань щодо ліквідації надзвичайних ситуацій, проведення евакуації населення, розгортання евакуації населення, розгортання роботи евакуаційних органів тощо.

Звертаємося до усіх мешканців міста та гостей із проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися у цей період у ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, а також сигнали електросирен, розміщених на територіях підприємств та організацій, є навчальними.

Нагадуємо, що уривчасте звучання електросирен означає – “УВАГА ВСІМ!”. Почувши їх звучання необхідно включати обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Mint arról a Kárpátalja Megyei Közigazgatás közleményéből értesülhettünk, március 14-től kezdetét veszi a megyében a polgári védelmi riasztórendszerek (elektromos szirénák, hangszórók, vezetékes rádiók) működőképességének ellenőrzése. 2018. március 19. és 23. között a megye egyes járásaiban és városaiban a megyei polgári védelmi hivatalok és szervezetek alakulatai komplex gyakorlatozásokat tartanak majd.

A fent említett időszakban számítani lehet a polgári védelmi erők és speciális eszközök terepmozgására, különböző lakossági evakuációs gyakorlatokra, valamint a lakosság vészhelyzet esetén történő riasztására szolgáló eszközök kipróbálására. Egyes járásokban és településeken a katasztrófavédelem gyakorlatozást folytat majd a vészhelyzetek megszüntetését, a lakosság kitelepítését, a kitelepítés lebonyolítását, és az evakuációt lebonyolító szervek mozgósítását illetően.

Arra kérjük a város lakosságát, illetve vendégeinket, hogy őrizzék meg a nyugalmukat, és jusson eszükbe, hogy amennyiben a jelzett időszakban felcsendülnének a szirénák, vagy a különböző kihangosító eszközökből vészhelyzetre utaló utasításokat, figyelmeztetéseket hallanak – mindezek csupán a gyakorlat részei.

Emlékeztetjük Önöket, hogy amennyiben a szirénák folyamatos hangját észlelik, ez azt jelenti, hogy „MINDENKI FIGYELMÉBE!” Ennek hallatán kapcsolják be a rádió- vagy a tévékészülékeiket (a földfelszíni vagy a kábelek csatornákra hangolva), és figyelmesen hallgassák meg az ott elhangzó közleményeket. A továbbiakban cselekedjenek az utasításoknak megfelelően.