Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Чопські школярі відпочивають у таборі “Арніка” (ФОТО) / A csapi iskolások az Arnika táborban pihennek

0

Учора, 15 березня, на відпочинок у Воловецьку філію Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді “Арніка” відправилося 20 учнів Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1: 7 дітей учасників бойових дій, 10 дітей із багатодітних сімей, 3 відмінників навчання.

Відпочивати та оздоровлюватися учні будуть впродовж 14 днів: з 15 до 28 березня 2018 року.

Табір розташований у с. Нижні Ворота Воловецького району. Діти відпочиватимуть у комфортних кімнатах. До їхніх послуг –  комп’ютерний клас, підключений до мережі Інтернет, Wi-fi, кабінети для майстер-класів, кімнати відпочинку.

У плані роботи табору ряд заходів навчально-виховного характеру: вікторини, конкурси,  екскурсії у Міжгірський реабілітаційний центр для ведмедів, майстер-класи, виставки малюнків, робіт дитячої творчості.

Március 15-től a Csapi 1. Sz. Középiskola 20 tanulója, köztük 7-en a hadi cselekményekben részt vettek gyermekei, 10 többgyermekes családból érkezett gyerek és 3 jeles tanuló üdül a Kárpátalja Megyei környezet- és Természetvédelmi Központ volóci kirendeltségének Arnika ifjúsági táborában.

A pihenés és az üdülés 14 napig, 2018. március 15-től 28-ig tart.

A tábor a Volóci járási Nizsnyi Vorotán (Alsó Verecke) üzemel. Itt komfortos lakószobák állnak a gyerekek rendelkezésére. Ugyanitt igénybe vehetik a tábor számítógépes parkját, ahol szabad Internet, wi-fi érhető el, továbbá különböző műhelyekben és pihenőszobákban kapcsolódhatnak ki.

A tábor gazdag oktatási-nevelési programmal várja a diákokat: vetélkedőket szerveznek a számukra, kirándulnak majd az ökörmezői medvementő-parkba, ügyességi versenyeken vehetnek részt, és a helyben született rajzaikból, festményeikből kiállítást is rendeznek.