Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Тривають роботи з відновлення вуличного освітлення / Tart az utcai közvilágításban történt üzemzavar elhártása

0

У зв’язку з низькими температурами та значними опадами сталося замикання лінії електропередач, що спричинило включення вуличного освітлення у деяких частинах міста протягом світлового дня. Сьогодні, 19 березня, спільно з працівниками Ужгородського РЕМу проводилися ремонтні роботи, які триватимуть і завтра.

Просимо вибачення за тимчасові незручності і висловлюємо подяку небайдужим мешканцям міста, які турбувалися і повідомляли про це.

Az elmúlt napok hideg és csapadékos időjárása következtében helyenként zárlatosak lettek az elektromos vezetékek, ami miatt a város egyes utcáiban a nappali időszakban is üzemeltek az utcai lámpák. Ma, azaz március 19-én az Ungvári Járási Elektromos Művek munkatársainak megkezdték a szükséges javításokat. A munkálatok várhatóan a holnapi nap befejeződnek.

Elnézést kérünk az ebből adódó kellemetlenségekért, egyben köszönetet mondunk mindazon figyelmes csapi lakosoknak, akik felhívták a figyelmet a problémára.