Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У ДНЗ “Казка” пройшов семінар-практикум “Тривожність у дітей дошкільного віку” (ФОТО) / A Kazka óvodában gyakorlati szemináriumot tartottak az óvodáskorú gyerekeket érő stresszről

0

14 березня у дошкільному навчальному закладі “Казка” пройшов семінар-практикум «Тривожність у дітей дошкільного віку», який підготувала та провела практичний психолог Інна Назаренко. Вихователі мали можливість розширити свої знання про ознаки тривожності дітей, отримали практичні рекомендації щодо ефективної взаємодії.

Під час проведення семінару були використані вправи на згуртування колективу та зняття психоемоційної напруги у педагогів.

Завершили семінар складанням спільної казки за допомогою метафоричних карт.

Március 14-én a Kazka óvodában az óvodáskorú gyerekeket érő stresszről tartott gyakorlati előadást Inna Nazarenko gyakorló pszichológus. Ennek keretében az óvodai nevelők kibővíthették tudásukat a gyerekek stresszének jeleiről, és gyakorlati tanácsokat kaptak a hatékony közreműködés módszereivel kapcsolatban.

A szeminárium során alkalmazásra kerültek a csapatépítés eszközei, valamint gyakorolták a pedagógusok pszichoemocionális feszültségének levezetését.

Az esemény egy mese közös kitalálásával zárult, amelyet metaforikus kártyák segítségével állítottak össze a résztvevők.