Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Вихованці ДНЗ “Казка” провели свято весни для матусь і бабусь (ФОТО) / A Kazka óvoda gyermekei tavasz-ünnepet tartottak az anyukáknak és nagmamáknak

0

14-16 березня у дошкільному навчальному закладі «Казка» пройшли свята, присвячені Міжнародному жіночому дню. Вихователі та діти влаштували святкові концерти, на які запросили мам та бабусь. Вихованці красномовно декламували вірші, весело співали пісень, артистично виконували інсценівки. Приємно вразили батьків своїми хореографічними композиціями: «Привітання для матусі», «Веснянка», «Подоляночка». Діти привітали своїх мам та бабусь власноруч виготовленими подарунками, дякували за любов та турботу.

Свята пройшли весело та принесли задоволення дітям та гостям.

Március 14-16. között került sor a csapi óvodában a nemzetközi nőnap és a tavasz ünnepének együttes köszöntésére. Az óvónők és a kicsinyek ünnepi műsorral készültek, amelyre meghívták az anyukáikat és a nagymamáikat is. A gyerekek gyönyörű verseket szavaltak, dalokat adtak elő, és táncokkal szórakoztatták szüleiket, nagyszüleiket. A műsor végén az óvodások saját készítésű ajándékokkal lepték meg az anyukákat és a nagyikat, ily módon nyilvánítva köszönetet a mindennapi szeretetért és törődésért.

A vidám rendezvény nagy örömet szerzett mind a gyerekeknek, mind pedig a megjelent felnőtt vendégeknek.