Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У провулку Прикордонників встановлені додаткові ліхтарі вуличного освітлення (ФОТО) / Új közvilágítási lámpatesteket szereltek fel a Prikordonniki (Határőrök) köz megvilágítására

0

Нещодавно у провулку Прикордонників було встановлено додаткові ліхтарі вуличного освітлення. У зв’язку з відсутністю опор ліхтарі були облаштовані на фасаді будинку 6А. Відтепер ділянка від перехресть провулку Прикордонників із вулицями Майстерською та Молодіжною буде освітлена.

A minap kiegészítő lámpatestek kerültek kihelyezésre a Prikordonniki (Határőr) köz mentén. Mivel az adott területen nincsenek villanyoszlopok, a lámpákat a 6A. sz. Lakótelepi ház falára szerelték fel. Ily módon lehetővé vált, hogy Prikordonniku köznek a Mester és a Mologyizsna (Ifjúság) utcák kereszteződései közötti szakasza megfelelőképpen ki legyen világítva éjszaka.