Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У ЗОШ №2 імені Іштвана Сечені провели урок, присвячений Карпатській Україні (ФОТО) / A Széchenyi István Középiskolában tanóra keretében emlékeztek meg Kárpátukrajnáról

0

19 березня  у Чопській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені для учнів 9-х класів був проведений урок історії, на якому їм розповіли про історичні події 1939 року, котрі відбувалися на Закарпатті. Зокрема про те, що 15 березня 1939 року було проголошено про повну державну самостійність Карпатської України, а Президентом було обрано Августина Волошина.

Március 19-én a Csapi 2. Sz. Széchenyi István Középiskolában speciális történelemóra keretében ismerkedtek meg a 9. osztályosok azokkal a kárpátaljai történelmi eseményekkel, amelyek 1939-ben mentek végbe. Megtudták többek között, hogy 1939. március 15-én kiáltották ki az önálló Kárpátukrajnát, amelynek elnökévé Augusztin Volosint választották meg.