Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У Чопській загальноосвітній школі №2 імені Іштвана Сечені були проведені заходи з запобігання торгівлі людьми (ФОТО) / A Széchenyi István Középiskolában az emberkereskedelem megelőzéséről volt szó

0

Протягом 19-21 березня у Чопській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені з метою усвідомлення наявної проблеми торгівлі людьми, зокрема втягнення осіб у злочинну діяльність із перевезення наркотичних речовин, були проведені інформаційно-освітні роботи серед учнів.

19 березня – спільна година у 10 класі з психологом Молнар Т.О. та вчителем англійської мови Пушкаш-Молнар Ю.К. на тему: «Торгівля людьми. Безпечне працевлаштування».

20 березня – спільна година у 9-10 класах із заступником директора з навчальної роботи Дьєрі Б.Д., заступником директора з виховної роботи Кочмар Г.Й. та психологом Молнар Т.О. з метою поширення соціального відеоролику «Українці в якості наркокур’єрів. Виклики сьогодення».

21 березня – спільна година у 11 класі з педагогом-організатором Санісло М.Б. та психологом Молнар Т.О. на тему «Протидія торгівлі з людьми», показаний відеоролик із протидії торгівлі людьми.

Március 19-21-én a Csapi 2. Sz. Széchenyi István Középiskolában felvilágosító foglalkozásokat tartottak a diákok számára az ember- és drogkereskedelem veszélyeiről, és arról, hogy miképpen próbálják bevonni ebbe a gyanútlan állampolgárokat.

Március 19-én Molnár Tünde pszichológus és Puskás-Molnár Judit angoltanár közös tanórát tartott a 10. osztályonosnak „Emberkereskedelem. Veszélyes munkavállalás” témából.

Március 20-án Győri Beáta oktatási igazgatóhelyettes, Kocsmár Gergely nevelési igazgatóhelyettes és Molnár Tünde pszichológus a 9-10. osztályosok számára közös tanóra keretében vetítették le és vitatták meg az „Ukrán drogfutárok. A modern kor kihívásai” c. videófimet.

Március 21-én került sor a 11. osztályosok számára az emberkereskedelemmel szembeni küzdelem témájával foglalkozó előadásra, amelyet az emberkereskedelmet szemléltető videóanyagok alkalmazásával tartott Szaniszló Marianna szervező-pedagógus és Molnár Tünde pszichológus.