Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У загальноосвітній школі №2 імені Іштвана Сечені відзначили Всесвітній день води (ФОТО) / A Széchenyi István iskolában is méltatták a víz világnapját

0

22-23 березня учні Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені згідно з традиціями закладу відзначили Всесвітній день води. Із метою привернення уваги до проблем, пов’язаних із водними ресурсами на Землі, були проведені різноманітні заходи.

Учнями 7 та 9 класів переглянутий відеоролик «Річки України», головним завданням якого є інформування школярів про унікальні водні ресурси найбільших річкових басейнів країни, а також короткий відеофільм про фізико-хімічні властивості води. Із метою звернення уваги щодо дбайливого ставлення та раціонального використання води проведено виставку малюнків учнів 1-4 класів та плакатів 5-11 класів.

A Csapi 2. Sz. Széchenyi István Középiskola diákjai március 22-23-án immár hagyományos keretek közt méltatták a víz világnapját. A tanulók különböző rendezvényeken hívták fel a Föld víztartalékaival kapcsolatos problémákra.

A 7. és 9. osztályosok megtekintették az Ukrajna folyói c. dokumentumfilmet, amelyből megismerhették az ország folyói vízgyűjtő területeiben rejlő unikális víztartalékaival, majd egy rövidfilm révén ismereteket szereztek a víz fizikai-kémiai sajátosságaival. Eközben a 4-ikes gyerekek rajzaiból és az 5-11. osztályosok által készített plakátokból rendezett kiállítás hívta fel a figyelmet a víz racionális felhasználásáról történő gondoskodás fontosságára.