Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У Чопській міській раді пройшов конкурс на заміщення вакантних посад (ФОТО) / A Csapi Városi Tanácsnál pályázatot rendeztek az üres beosztások betöltésére

0

Сьогодні, 27 березня, в актовій залі Чопської міської ради пройшов конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади керівника центру-адміністратора центру надання адміністративних послуг, вакантних посад головного спеціаліста управління освіти, культури, молоді і спорту, провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності управління освіти, культури молоді і спорту.

Участь у відборі взяло по 1 кандидату на кожну вакантну посаду. Результати конкурсу стануть відомі до кінця тижня.

Március 27-én a csapi önkormányzat üléstermében tartották meg az Adminisztratív Szolgáltatási Központ vezetőjének ideiglenes helyettesítésére, az Oktatási, Kulturális, Ifjúság- és Sportügyi Hivatal főmunkatársi beosztására, valamint az Oktatási, Kulturális, Ifjúság- és Sportügyi Hivatal könyvelési osztálya vezető munkatársi beosztására kiírt pályázatra jelentkezők meghallgatását.

A meghirdetett állásokra 1-1 jelentkező akadt. A benyújtott pályázatok elbírálásának eredménye a hét végén válik ismertté.