Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У Чопі провели ІІ етап Четвертого фестивалю-конкурсу “Воскресни, писанко!” (ФОТО) / Csapon rendezték meg a „Támadj fel, hímes tojás!” című fesztivál-verseny II. szakaszát

0

Із 1 по 20 березня у місті Чоп проходив ІІ етап Четвертого фестивалю-конкурсу “Воскресни, писанко!”. Для організації та проведення всіх етапів Конкурсу було створено оргкомітет та журі.

Журі підвело підсумки та визначило кращі роботи учасників, які будуть представлені на ІІІ (обласному) етапі Четвертого фестивалю-конкурсу “Воскресни, писанко!”.

Március 1. és 20. között került sor Csapon a „Támadj fel, hímes tojás!” elnevezéssel negyedik alkalommal megrendezett versennyel összekötött fesztivál második fordulójára. A verseny szervezését és lebonyolításáról egy speciálisan létrehozott szervezési bizottság és zsűri gondoskodik.

A zsűri értékelte a résztvevők által benyújtott alkotásokat, és kijelölte azokat, amelyek a negyedik alkalommal megrendezett versennyel összekötött fesztivál III. (megyei szintű) fordulóján kerülnek bemutatásra.