Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Нагадуємо: на вулиці Молодіжній парковка заборонена / Emlékeztetünk rá, hogy a Mologyizsna (Ifjúság) utcában tilos a parkolás

0

Шановні мешканці міста Чоп!

Нагадуємо, що влітку 2017 року на вулиці Молодіжній було вставлено знаки “Стоянка заборонена”. Знаки розташовані поблизу перехресть з вулицями Шкільною та Майстерською. Просимо водіїв звернути увагу та не порушувати правил паркування, оскільки скупчення автомобілів на проїжджій частині створює значні незручності для інших мешканців міста та комунальних підприємств.

Tisztelt csapi lakosok!

Emlékeztetjük a járművezetőket arra, hogy a Mologyizsna (Ifjúság) utcán még 2017-ben kihelyezésre kerültek a „Várakozni tilos” KRESZ-táblák. A táblák az Ifjúság és az Iskola, illetve az Ifjúság és a Mester utca sarkán is jól láthatók. Felkérjük a járművezetőket, hogy legyenek erre figyelemmel, és ne szegjék meg a parkolási tilalmat, mivel az úttest szélén várakozó gépjárművek sokasága jelentős kellemetlenségeket okoz a helyi lakosságnak, illetve akadályozza a közműkezelő vállalatok munkáját is.