Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Інформація про управителя багатоквартирних будинків / Információ a többlakásos épületek házfelügyelőiről

0

Шановні мешканці міста Чоп!

У зв’язку з закінченням проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків, в яких не створено ОСББ,  відсутністю бажаючих взяти участь у конкурсі та відсутніми відмовами від договору між Виконавчим комітетом Чопської міської ради та КП ЧМР “Чистий Чоп”, договір на управління багатоквартирними будинками, в яких не створено ОСББ в місті Чоп, між Виконавчим комітетом Чопської міської ради та комунальним підприємством Чопської міської ради “Чистий Чоп” вважається продовженим  до 20.03.2019 року.

Tisztelt csapi lakosok!

Mivel véget ért azon lakótelepi házak házfelügyelői tisztsége betöltésének pályázati határideje, amelyekben nem alakultak meg a társasházi lakóközösségek, és nem akadtak jelentkezők e tisztség betöltésére, és ezért nem kerülhetett sor a Csapi Városi Tanács végrehajtó bizottságával, illetve a Csisztij Csop önkormányzati vállalattal kötött szerződések felbontására, azon lakóépületek tekintetében, amelyekben nem alakultak meg a társasházi lakóközösségek, a Csapi Városi Tanács végrehajtó bizottságával, illetve a Csisztij Csop önkormányzati vállalattal a házkezelőségről kötött szerződés 2019.03.20-ig meghosszabbítottnak tekintendő.