Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Вихованці дитячої музичної школи посіли призові місця на конкурсі “ZENEVARÁZSLAT” (ФОТО) / Dobogós helyezéseket értek el a csapi zeneiskola növendékei a “ZENEVARÁZSLAT” zenei versenyen

0

24 березня в угорському місті Егер відбувся конкурс “ZENEVARÁZSLAT”, в якому взяли участь три фортепіанні ансамблі Чопської дитячої музичної школи. Вихованці повернулися додому з чудовими успіхами та приємними враженнями.

Камілла Сілва та Софія Росоха під керівництвом та участю викладача  Наталії Заяць посіли І місце.

Олександра Дроздова та Діана Бабунич під керівництвом викладачів Віри Гурковської та Єви Дроздової,  Естер Сабо та Вікторія Тома під керівництвом викладача Корнелії Притули – ІІ місце.

Március 24-én került megrendezésre a magyarországi Egerben a Zenevarázslat Négykezes zongoraverseny – határok nélkül elnevezésű versenyre, amelyen a Csapi Zeneiskola növendékei is részt vettek, és ahonnan a csapi gyerekek csodálatos eredményekkel és kellemes benyomásokkal tértek haza.

A saját korcsoporti kategóriájában ugyanis első helyen végzett a Natalja Zajac tanárnő által felkészített Szilva Kamilla – Szofija Roszoha páros.

Ugyancsak kiemelkedő eredményt érte el a 2. helyen végzett Olekszandra Drozdova – Diana Babunics kettős, akiket Vira Hurkovszka és Jeva Drozdova készített fel, valamint Szabó Eszter és Toma Viktória, akiknek Pritula Kornélia volt a felkészítő tanáruk.