Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Учні 6-8 класів Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 повернулися з “Арніки” / Az 1. sz. iskola 6-8. osztályos tanulói hazatértek az Arnika táborból

0

Учора, 28 березня, повернулися з Воловецької філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді “Арніка” учні 6-8 класів Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, які відпочивали разом із учнями Ужгородського району та лідерами учнівського самоврядування “Нове покоління”.

Для дітей працівниками закладу була підготовлена цікава програма. Усі брали активну участь у конкурсі “Вгадай мелодію”, конкурсі малюнків “Нехай Земля квітує всюди – планету збережімо люди”, виступі до Дня Землі, розважально-конкурсній програмі “Міс та містер “Арніка”, конкурсі акторської майстерності до Міжнародного дня театру, екологічних іграх, забавах та різноманітних квестах.

Під час відпочинкової зміни проведені майстер-класи науково-технічного напряму від працівників Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді; тренінг із національно-патріотичного виховання з лідерами обласного учнівського самоврядування “Нове покоління”, що діє на базі ПАДІЮНу; диспут на тему “Щастя. Як ми його розуміємо?”.

Цікавою і захоплюючою була екскурсія до реабілітаційного Центру Бурого Ведмедя, у “Старе село” с. Колочава.

Юні чопівчани повернулись додому  з позитивними враженнями та приємними емоціями.

Március 28-án, szerdán tértek haza a Csapi 1. Sz. Középiskola 6-8. osztályosai a Kárpátalja Megyei környezet- és Természetvédelmi Központ volóci kirendeltségének Arnika ifjúsági táborából, ahol a Nove Pokolinnya (Új Nemzedék) tanulói önkormányzat vezetőivel, és más ungvári járási iskolásokkal együtt üdültek.

Az intézmény üzemeltetői rendkívül színes programmal várták a gyerekeket. A fiatalok zenei vetélkedőkön vetették össze a tudásukat, környezetvédelmi tematikájú rajzversenyt szerveztek, a Föld napja alkalmából fellépéseket rendeztek, Szórakoztató műsor keretében választották meg Miss és Mister Arnikát, a színházi világnap jegyében kipróbálhatták színészi képességeiket, ökológiai témájú játékokon vettek részt, és számos egyéb vetélkedőn mérték össze tudásukat és tehetségüket.

A táborban töltött két hét során a gyerekek gyakorlati előadásokon vettek részt a Tanuló Ifjúság Kárpátalja Megyei Tudományos-Műszaki Központja munkatársai által, a Nove Pokolinnya (Új Nemzedék) tanulói önkormányzat vezetőinek irányításával hazafias tréningek által fejlesztették nemzeti önérzetüket, valamint vitaestet tartottak „Boldogság. Mit értünk ezalatt?” témában.

Rendkívül érdekfeszítő és tanulságos volt a Szinevéri Medvepark és Medvementő Központba tett kirándulásuk is.

A gyerekek a táborzárás után pozitív élményekkel és kellemes emlékekkel gazdagodva tértek haza.