Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Чопська команда взяла участь у фестивалі-конкурсі “Воскресни, писанко!” (ФОТО)

0

28-29 березня в Ужгороді проведено ІІІ (обласний) етап Четвертого фестивалю-конкурсу „Воскресни, писанко!”. Метою зазначеного заходу було відродження, збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва; сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого і духовного розвитку; виявлення і підтримки талановитої та обдарованої учнівської молоді; залучення широкої громадськості до збереження культурної спадщини українського народу.

Участь у ІІІ етапі Четвертого фестивалю-конкурсу „Воскресни, писанко!” взяли  заклади загальної середньої та дошкільної освіти міста Чоп. Цьогоріч кожна команда презентувала своє „Великоднє дерево”, прикрашене конкурсними роботами, представленими в таких техніках виконання, як: традиційна писанка розтопленим воском (батикова техніка), ,,Дряпанка”, ,,Мальованка”, ,,Зернівка”, писанка, прикрашена бісером, писанка, виготовлена у техніці квілінг, писанка, виготовлена з глини; розгорнуту об’ємну композицію на великодню тематику навколо дерева та представити великодні рушники. Усі роботи визначаються високим художнім рівнем та творчою фантазією учасників, невичерпною імпровізацією у представленні великодньої тематики, що співзвучна з традиційністю нашого краю, виконують пізнавально-народознавчу роль, презентують культурно-мистецьку спадщину багатонаціонального Закарпаття.

Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради нагороджено Почесною грамотою департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації та грошовою премією у розмірі 1500 грн.