Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Вихованець ДЮСШ здобув золото на Всеукраїнському відкритому турнірі з боксу серед юнаків пам’яті А.М. Кліманова (ФОТО) / A csapi sportiskola növendéke nyerte az aranyérmet az A. M. Klimanov emlékére rendezett országos, nyílt, ifjúsági ökölvívó-tornán

0

У місті продовжує розвиватися спортивне життя. Зокрема, видатні здобутки демонструють вихованці секції з боксу Чопської дитячо-юнацької спортивної школи.

12-26 березня у місті Харкові проходили збори юнацької збірної України з боксу, до складу якої входить і вихованець ДЮСШ Дмитро Мага.

А вже 27-31 березня у місті Чугуєві Харківської області пройшов Всеукраїнський відкритий турнір із боксу серед юнаків пам’яті А.М. Кліманова. Участь у турнірі взяв вихованець Чопської дитячо-юнацької спортивної школи Дмитро Мага (тренер Володимир Іваницький), який укотре продемонстрував чудові результати. У ваговій категорії 56 кілограм  хлопець здобув золото.

Разом із тим Дмитро готується до участі у Чемпіонаті Європи серед юнаків із боксу, який відбудеться 10-21 травня у Болгарії.

Вітаємо юнака з цими здобутками та бажаємо нових звершень!

Városunk sportélete továbbra is szépen fejlődik. Különösen jó eredményeket tudnak felmutatni a Csapi Gyermek- és Ifjúsági Sportiskola ökölvívó szakosztályának növendékei.

Március 12-26-én Harkivban rendeztek edzőtábort az ukrán ifjúsági ökölvívó-válogatottnak, ahová Dmitro Maha, a csapi sportiskola növendéke is meghívást kapott.

Március 27. és 31. között került ugyanis magrendezésre az A. M. Klimanov emlékére rendezett országos, nyílt, ifjúsági ökölvívó-torna. A megmérettetésen részt vett a Csapi Gyermek- és Ifjúsági Sportiskola képviseletében Dmitro Maha is (edzője: Volodimir Ivanickij), aki már több ízben tett tanúbizonyságot a képességeiről. Ezúttal az 56 kilogrammosok súlycsoportjában sikerült győzedelmeskednie, és elnyernie az aranyérmet.

Dmitro jelenleg az ifjúsági ökölvívó Európa Bajnokságra készül, amelyet május 10-21-én rendeznek Bulgáriában.

Mindannyian gratulálunk az ifjú tehetségünk eredményeihez, és további szép sikereket kívánunk neki!