Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

На вулиці Миру, 15 та проспекті Залізничників, 1 розпочався капітальний ремонт покрівлі (ФОТО) / Megkezdődött a Béke u. 15. és a Vasutasok sugárút 1. sz. alatti lakótömbök tetőszerkezetének nagyjavítása

0

Сьогодні, 2 квітня, розпочався капітальний ремонт покрівлі будинків на вулиці Миру, 15 та проспекті Залізничників, 1. На засіданні 28 сесії для проведення капітального ремонту покрівлі двох будинків було виділено близько 635 тисяч гривень.

Роботи розпочалися з відновлення вентиляційних каналів і парапетів. Наступним етапом буде встановлення нового мембранного покриття.

У зв’язку з ремонтними роботами просимо мешканців вказаних будинків бути уважними та обережними.

Április 2-án elkezdték a Béke u. 15. és a Vasutasok sugárút 1. sz. alatti lakótömbök tetőszerkezetének nagyjavítását. A csapi tanács 28. ülésszakán a képviselőtestület ezekre a munkálatokra 635 ezer hrivnya elkülönítését szavazta meg.

A kivitelező első ütemben a szellőzőkémények és a mellvédek felújítását végzik el. A továbbiakban az új membránborítás lefektetése lesz soron.

A tetőn végzett munkálatok miatt arra kérjük a lakókat, hogy fokozott óvatossággal közlekedjenek a házak közelében.