Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У міському Будинку культури провели майстер-клас із виготовлення букетиків із верби (ФОТО) / / A városi Művelődési Házban virágkötészeti kézműves-foglalkozásokat tartottak

0

У п’ятницю, 30 березня, у міському Будинку культури пройшов майстер клас із виготовлення букетиків із верби та тематична бесіда “Чому неділя перед Великоднем – Вербна?”. Заняття проводила заступник директора БК Оксана Волос.

Присутні дуже плідно і з великим задоволенням попрацювали, дізналися багато нового. Усі поверталися додому втомлені, але дуже задоволені.

Március 30-án, pénteken kézműves-foglalkozások keretében mutatták be az érdeklődőknek a virágkötészet mesterfogásait, valamint előadást tartottak arról, hogy miért nevezik Virágvasárnapnak a Húsvétot megelőző vasárnapot. A foglalkozásokat a művház igazgatója, Okszana Volosz vezette.

A jelenlévők rendkívül hasznosan és nagy lelkesedéssel vették ki a részüket a közös foglalkozásból, mely során sok új dolgot tanultak. A nap végén fáradtan ugyan, de elégedetten tértek haza.