Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Оголошення про проведення ремонтних робіт / Közlemény javítási munkálatok végzéséről

0

Шановні мешканці, які проживають на проспекті Залізничників, 3, 4!

Завтра, 11 квітня, розпочнеться капітальний ремонт системи водопостачання та водовідведення будинків №3 і №4 на проспекті Залізничників. Загалом буде повністю замінено старі труби та облаштовані нові бетонні кільця.

Заздалегідь просимо вибачення за незручності.

Tisztelt Zaliznicsnikiv (Vasutas) u. 3. és 4. sz. alatti lakosok!

Április 11-én kezdetét veszi a Zaliznicsnikiv (Vasutas) u. 3. és 4. sz. alatti lakótömbökhöz vezető ivóvíz- és csatornázási rendszer teljes falújítása. Teljes egészében kicserélésre kerülnek a régi vezetékek, és új gyűjtőaknák lesznek kihelyezve.

Az ezzel járó kényelmetlenségekért elnézésüket és megértésüket kérjük.