Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Інформація щодо боржників, які не сплачують комунальні послуги (ДОКУМЕНТ) / Információ a közmű-szolgáltatási díjakkal tartozó adósokról

0

Шановні мешканці міста Чоп!

Станом на 1 квітня 2018 року жителі Чопа не сплатили понад 700 тисяч гривень чопським комунальним підприємствам “Водоканал Чоп” і “Чистий Чоп” за надані послуги з вивезення побутових відходів, з водовідведення, з прибирання прибудинкової території, з технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем  водопостачання, водовідведення та зливової каналізації, з освітлення місць загального користування, з підкачування води.

Така значна заборгованість викликає фінансові проблеми життєдіяльності комунальних підприємств щодо виплати заробітної плати працівникам, сплатою обов’язкових платежів, що тягне за собою припинення нормального функціонування КП.

У зв’язку з цим ми будемо систематично оприлюднювати список боржників, які не сплачують  кошти за отримані послуги.

Сподіваємося, що ця оприлюднена інформація підштовхне жителів до погашення заборгованості та надасть можливість працювати міським комунальним підприємствам у нормальному режимі, виконуючи щоденну роботу з підтримання порядку в нашому місті.

Tisztelt csapi lakosok!

A 2018. április 1-i adatok szerint a csapi lakosok több mint 700 ezer hrivnya összegű közműtartozást halmoztak fel a Vodokanal Csop és a Csisztij Csop önkormányzati vállalatokkal szemben a szemétszállítás, szennyvízelvezetés, a lakótelepi területek takarítása, az épületen belüli vízszolgáltatás biztosítása, az esővíz-elvezető rendszerek, a közvilágítás és a vízszivattyúzás terén nyújtott szolgáltatások díjának törlesztése tekintetében.

Az említett tartozások súlyos pénzügyi gondokat okoznak az önkormányzati vállalatok működésében, az alkalmazotti bérek folyósításában, és a kötelező adók és illetékek befizetését illetően, ami akár az említett vállalatok által nyújtott szolgáltatások felfüggesztéséhez is vezethet.

Tekintettel erre kénytelenek leszünk rendszeresen közreadni mindazoknak az adósoknak a jegyzékét, akik nem fizetnek az igénybe vett szolgáltatásokért.

Reméljük, hogy a közzétett adatok arra ösztönzik majd a lakosokat, hogy törlesszék adásságukat, ami elengedhetetlen az önkormányzati közműszolgáltató vállalatok folyamatos üzemeléséhez, amelyek napi szinten igyekeznek tisztán tartani a városunkat.