Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Інформація про депутатів Чопської міської ради, котрі не подали електронні декларації / Információ az elektronikus vagyonbevallásuk benyújtását elmulasztó városi képviselőkről

0

В Україні завершився черговий етап електронного декларування. Із метою оприлюднення інформації на офіційному веб-сайті в особистому кабінеті депутатів було здійснено моніторинг сайту НАЗК. Незважаючи на багаторазові нагадування під час засідань сесій, оприлюднення публікацій на сайті міської ради, було виявлено відсутність декларацій наступних депутатів:

  • Балог Барна Барнашович;
  • Гурик Олена Тіборівна;
  • Лакатош Валерія Олександрівна;
  • Товт Іштван Сергійович.

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації від березня 2018 року інформацію про неподання депутатами електронних декларацій було направлено до прокуратури та НАЗК.

Ukrajnában lejárt az elektronikus vagyonbevallás benyújtási határideje. A nyilvános információk közzétételét tekintve a Korrupcióellenes Nemzeti Ügynökség elvégezte a városi képviselőknek a városi tanács hivatalos weblapján biztosított személyes oldalainak átvilágítását. Ebből kiderült, hogy tekintet nélkül a tanács ülésszakain elhangzott, valamint az önkormányzat internetes oldalán is közzétett felhívásokra továbbra sem érkeztek meg az alábbi képviselők vagyonbevallásai:

  • Balogh Barna Barnabásovics;
  • Hurik Olena Tiborivna;
  • Lakatos Valéria Olekszandrivna;
  • Tóth István Szerhijovics.

A Kárpátalja Megyei Állami Közigazgatás 2018 márciusában kelt levelének megfelelően a fenti képviselők elektronikus vagyonbevallása benyújtásának elmulasztásáról tájékoztattuk az ügyészséget és a Korrupcióellenes Nemzeti Ügynökséget.