Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

На вулиці Йосипа Бакшая, 1, 3, 5 розпочався ремонт внутрішньоквартальних пішохідних зон (ФОТО) / A Boksay u. 1., 3., 5. sz. alatti lakóházak udvarán megkezdték a járdák felújítását

0

У суботу, 14 квітня, розпочався капітальний ремонт внутрішньоквартальних пішохідних зон на вулиці Йосипа Бокшая, 1, 3, 5. Трохи згодом буде проведено ремонт проїздів, частина з яких була пошкоджена під час заміни системи водовідведення будинку №5 на вулиці Йосипа Бокшая.

Шановні мешканці, просимо бути обережними та паркувати автомобілі так, щоб не заважати проведенню робіт. Заздалегідь просимо вибачення за незручності.

Április 14-én megkezdődött a Boksay u. 1., 3., 5. sz. alatti lakóházak udvarán megkezdték a járdák felújítása. A későbbiekben elvégezzük majd a bekötőutak rendbehozatalát is, amelyeket a Boksay József u. 5. sz. alatti lakótömb szennyvízelvezető csatornájának cseréje során rongáltak meg a kivitelezők.

Felhívjuk a helyi lakók figyelmét, hogy a járműveik parkolása során ügyeljenek arra, hogy ne akadályozzák a munkálatok végzését. Előre is elnézést kérünk a kellemetlenségekért.