Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У місті провели заміну ламп у ліхтарях вуличного освітлення та встановили нові плафони (ФОТО) / Közvilágítási izzók és lámpatestek cseréjét végezték el a városban

0

У п’ятницю, 13 квітня, проводилася заміна ламп у ліхтарях вуличного освітлення. Загалом було встановлено 24 світлодіодні лампи. Також цього дня було встановлено 6 нових плафонів. Роботи проводилися на вулицях Млинній, Миру, Вербовій, Приозерній, Квітовій, Берег, Майстерській.

Április 13-án megtörtént a közvilágítási izzók cseréje. Összesen 24 új, fénydiódás égő került kihelyezésére. Ezzel egyidejűleg 6 új lámpatest is kicseréltek az illetékesek. A munkálatokat a Mlinna (Malom), a Mir (Béke), a Verbova (Füzes), a Priozerna (Tópart), a Kvitova (Virág), a Bereg és a Mester utcán végezték el.