Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Оголошення про звітування міського голови / Közlemény a polgármester évértékelő beszámolójáról

0

Шановні жителі Чопа!

У суботу, 21 квітня, о 15.00 год. у залі засідань відбудеться звітування Чопського міського голови про пророблену роботу за 2017 рік та звітування депутатів Чопської міської ради: Адам Маріанни, Ігора Гіжана, Олександра Голода, Віталія Русина, Аттіли Цекуса та Михайла Чолавина.

Шановні мешканці міста, приходьте, слухайте, питайте та допомагайте. Тільки спільними зусиллями ми зробимо наше місто найкращим.

Tisztelt csapi lakosok!

Április 21-én, szombaton kijevi 15:00 órától, az önkormányzat üléstermében kerül sor a Csapi Városi Tanács elnökének beszámolójára a 2017-ben elvégzett munkájáról, és ugyanekkor számolnak be vállalt feladataik elvégzéséről az alábbi képviselők: Ádám Marianna, Igor Gizsan, Olekszandr Holod, Vitalij Ruszin, Cékusz Attila és Mihajlo Csolavin.

Kérjük Önöket, hogy jöjjenek el, legyenek jelen, kérdezzenek és adjanak tanácsokat. Ugyanis csak közös erőfeszítéssel sikerülhet jobbá tenni a városunkat.