Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У Чопі тривають ремонті роботи / Tartanak a felújítási munkák Csapon

0

Шановні мешканці Чопа! Із настанням хорошої погоди у місті розпочалися будівельні роботи.

На вулиці Йосипа Бокшая, 1, 3, 5 стартував ремонт внутрішньоквартальних пішохідних зон, частина з яких була пошкоджена після заміни каналізаційної та водопровідної мережі будинку №5 на вулиці Йосипа Бокшая, 5.

У подальшому на вулиці Миру, 21 також буде проведений капітальний ремонт внутріквартальних проїздів і пішоходних зон.

На проспекті Залізничників, 3, 4 триває капітальний ремонт системи водопостачання та водовідведення зі встановленням нових колодязів. Також протягом квітня на вулиці Миру, 15 був проведений капітальний ремонт покрівлі будинку, а на проспекті Залізничників, 1 роботи ще тривають.

З початку цього тижня у місті розпочнеться поточний ямковий ремонт вулиць Приозерної, Головної, Берег, Ужгородської, Майстерської, Млинної, Тисової, Квітової, завершитися капітальний ремонт частини вулиці Загородньої, розпочнеться капремонт вулиці Миру (від перехресть з вулицями Берегівською та Лермонтова).

У міському парку продовжується будівництво водозабору на підземних свердловинах. Відновлено роботи  з реконструкції дошкільного навчального закладу “Казка”.

У зв’язку з цим просимо вибачення за тимчасові незручності.

Tisztelt csapi lakosok! A jó idő beálltával folytatódnak a városban a felújítási munkálatok.

A Boksay József u. 1., 3. és 5. sz. alatti lakótelepi házak udvarán elkezdtük a járdaépítést, illetve a belső utak rendbehozatalát, amelyek az 5. sz. házhoz vezető vízvezeték-hálózat cseréje során váltak használhatatlanná.

A továbbiakban sor kerül a Mir (Béke) u. 21. sz. alatti lakótömb udvari járda- és útfelületeinek felújítására is.

A Zaliznicsnikiv (Vasutas) u. 3. és 4. sz. alatt folyamatban van a vízvezeték és a szennyvízelvezető rendszer cseréje, illetve a gyűjtőaknák telepítése. Azonkívül befejeződött a Mir (Béke) u. 15. sz. alatti lakótömb födémjének felújítása, ugyanez az 1. sz. alatti ház esetében még folyamatban van.

Még ezen a héten elkezdődnek a Priozerna (Tópart), Holovna (Fő), Bereg, Uzshorodszka (Ungvári), Mester, Malom, Tisza és Virág utcák útburkolati hibáinak javítása, befejezik a Zahorodnya utca teljes aszfaltozását, valamint megkezdik a Mir (Béke) utca Beregi és Lermontov utcák közötti szakaszának teljes felújítását.

A városi közpark területén folytatódik az artézi vízmű építése. Továbbá újraindult a Kazka óvoda épületének tatarozása.

Mindezek kapcsán elnézést kérünk az ebből eredő kellemetlenségekért.