Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Оголошення про засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, взаємодії правоохоронними органами, регламенту та депутатської етики / Közlemény a törvényességgel, a közbiztonsággal, a rendvédelmi szervekkel való együttműködéssel, a házszabállyal és a képviselői etikával foglalkozó állandó bizottság üléséről

0

У понеділок, 23 квітня, у приміщенні залу засідань Чопської міської ради о 15.00 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами, регламенту та депутатської етики з наступним порядком денним:

1. Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликання Чопської міської ради від 14.03.2018 року № 23.
2. Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Чопської міської ради.
3. Про скасування нормативно-правових актів Чопської міської ради.
4. Про внесення доповнень до рішення 26 сесії 7 скликання Чопської міської ради від 20.12.2017 року № 14.
5. Різне.

Április 23-án, hétfőn kerül sor a csapi önkormányzat üléstermében, kijevi 14:00 órakor a törvényességgel, a közbiztonsággal, a rendvédelmi szervekkel való együttműködéssel, a házszabállyal és a képviselői etikával foglalkozó állandó bizottság soros ülésére, melynek napirendi pontjai között az alábbi kérdések szerepelnek:

1. A 7. összehívású Csapi Városi Tanács 28. ülésszakán 2018. 03. 14-én hozott 23. sz. határozatának módosításáról.
2. A Csapi Városi Tanács végrehajtó bizottsága alkalmazottai összetételével és mennyiségével kapcsolatos módosításokról.
3. A Csapi Városi Tanács által hozott egyes normatív jogszabályok eltörléséről.
4. A 7. összehívású Csapi Városi Tanács 28. ülésszakán 2018. 03. 14-én hozott 14. sz. határozatának módosításáról.
5. Egyéb kérdések.