Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради (ФОТО) / Ülésezett a Csapi Városi Tanács végrehajtó bizottsága

0

Сьогодні, 19 квітня, відбулося засідання виконавчого комітету.

До порядку денного було підготовлено 38 проектів рішень, серед яких одне додаткове питання.

Присутні заслухали та затвердили звіт про фінансово-господарську діяльність КП ЧМР “Водоканал Чоп” і КП ЧМР “Чистий Чоп”, список осіб, що перебувають на обліку громадян, потребуючих поліпшення житлових умов. Члени виконкому схвалили Програми фінансової підтримки комунальних підприємств м. Чоп на 2018-2020 роки та “Впровадження системи вуличного відеоспостереження у м. Чоп на 2018-2020 роки”.

Цього дня було затверджене рішення про прийняття на квартирний облік при виконавчому комітеті, про приватизацію квартири та про виключення жилих приміщень (квартир) із числа службових.

Разом із тим на засіданні встановлено нові тарифи на послуги з центрального водовідведення, надано дозвіл на тимчасове користування окремими конструктивними елементами благоустрою міста Чоп, визначені об’єкти та види суспільно корисних робіт для відбування засудженими та порушниками покарань та стягнень у вигляді громадських робіт на території Чопської міської ради в 2018 році.

Також на засіданні було прийнято 25 рішень про надання матеріальної допомоги та 1 на поховання.