Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У Чопі проводиться конкурс на кращий вірш про місто / Pályázat a városról írt legszebb versre

0

Шановні мешканці міста Чоп!

Ми розбудовуємо наше місто, намагаємося покращити його благоустрій, а разом з тим  не забуваємо і про багатий духовний світ. Адже Чоп — це унікальне місто, в якому переплітаються різні національності, їхні традиції та культура, що дає значний потенціал для творчості та самореалізації.

І для того, щоб кожен охочий зміг продемонструвати свою роботу, щоб її почули та прочитали інші, щоб титанічна праця не залежувався у дальньому кутку шухляди, оголошуємо конкурс на кращий вірш чи гімн, присвячений рідному Чопу.

Tisztelt csapi lakosok!

Miközben építgetjük és szépítgetjük a városunkat, a település gazdag szellemi életéről sem szabad megfeledkeznünk. Elvégre Csap legmeghatározóbb különlegessége abban rejlik, hogy itt számos különböző nemzetiség él, melyek nemzeti kultúrája és hagyományai önmagukban is megteremtik az alapját az alkotói képesség kibontakozásának és az irodalmi önmegvalósításnak.

Épp ezért mindenki számára, aki azt szeretné, hogy meghallják vagy olvassák, továbbá, hogy az eddigi alkotásaik gazdag tára ne enyésszen el a fiókok mélyén, pályázatot hirdetünk a városunknak szentelt legszebb vers vagy himnusz kategóriában.