Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

На вулиці Молодіжній, 10 проведений капітальний ремонт мережі водопостачання та водовідведення (ФОТО) / Az Ifjúság u. 10. sz. alatt elvégezték a víz- és csatornavezetékek terles felújítását

0

У суботу, 21 квітня, протягом дня був проведений капітальний ремонт мережі водопостачання та водовідведення будинку №10 на вулиці Молодіжній. Для проведення робіт на засіданні 28 сесії було виділено понад 234 тисячі гривень.

Загалом було повністю замінено старі металеві труби на пластикові, встановлено нові бетонні колодязі та люки.

Április 21-én egyetlen nap alatt sikerült elvégezni a Mologyizsna (Ifjúság) u. 10. sz. alatti lakótömbhöz tartozó vízvezeték- és szennyvízelvezető hálózat teljes felújítását. A munkálatok fedezésére a városi tanács 28. ülésszakán 234 ezer hrivnyát szavazott meg a képviselőtestület.

A kivitelezők elvégezték a régi fémcsövek műanyagokra történő cseréjét, valamint új betonaknákat építettek be a rendszerbe.