Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Інформація щодо звітування міського голови (ФОТО) / Közlemény a polgármester évértékelő beszámolójáról

0

У суботу, 21 квітня, у залі засідань пройшло звітування міського голови Валерія Самардака про пророблену роботу за 2017 рік та депутатів Чопської міської ради Ігоря Гіжана, Віталія Русина та Михайла Чолавина.

Інформація про захід була заздалегідь розміщена на офіційному веб-сайті міської ради та на дошках оголошень.

На жаль, мешканці міста не проявили ініціативу та не виявили бажання прийти та послухати про те, що в місті було зроблено, висловити свої думки щодо наболілих проблем і способів їх вирішення.

Шановні жителі Чопа, якщо Ви таки виявили бажання дізнатися про роботу Чопської міської ради протягом 2017 року, маєте пропозицій та ідеї щодо покращення нашого міста, запрошуємо Вас на засідання чергової сесії, яке відбудеться 25 квітня о 10.00 год.

Április 21-én, szombaton került sor az önkormányzat üléstermében Valerij Szamardak tanácselnök, valamint Igor Gizsan, Vitalij Ruszin és Mihajlo Csolavin városi tanácsi képviselők beszámolójára a 2017-ben elvégzett munkájukról.

Az eseményről már jóval korábban értesítettük az érdeklődőket a városi tanács hivatalos weboldalán, illetve a kihelyezett hirdetőtáblákon.

Sajnálatos módon a csapi lakosok közül csak kevesek mutattak érdeklődést az iránt, hogy mi minden lett elvégezve az előző esztendő során, és kívánták kifejezni gondolataikat, ötleteiket a felmerülő problémák megoldása kapcsán.

Tisztelt csapi lakosok, amennyiben mégiscsak kedvük támad megismerkedni a Csapi Városi Tanács által 2017-ben elvégzett munkával, illetőleg javaslataik, ötleteik merülnének fel a város élhetőbbé tételével kapcsolatban, kérjük, vegyenek részt a képviselőtestület következő ülésén, amelyre április 25-én kijevi 10:00-tól kerül sor a már megszokott helyen.