Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Оголошення про ремонт переїзду та перекриття дороги / Közlemény a vasúti átjáró felújításáról

0

Шановні мешканці міста Чоп!

Відповідно до інформації ВСП “Ужгородська дистанція колії” повідомляємо, що 3 травня переїзд на вулиці Головній (ділянка від вулиць Шкільної та Млинної) буде закритий із 10.00 до 14.00 год. у зв’язку з ремонтними роботами. Об’їзд здійснюватиметься на вулицях Тисовій і Млинній.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Tisztelt csapi lakosok!

Az ungvári vasútigazgatóság tájékoztatása alapján közöljük, hogy május 3-án kijevi 10:00 és 14:00 óra között karbantartási munkálatok miatt zárva lesz a Holovna (Fő) utcai vasúti átjáró (az Iskola és a Malom utcák közötti szakaszon). Ezért azt javasolják, hogy a járművezetők a Tisza és a Malom utcák közötti útszakaszt vegyék igénybe.

Előre is elnézést kérünk az ebből eredő kellemetlenségekért.