Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Оголошення для мешканців гуртожитку на вулиці Пушкіна, 5 / Felhívás a Puskin u. 5. sz alatti közösségi szállás lakóihoz

0

Шановні мешканці гуртожитку!

Враховуючи  ваші побажання та звернення, депутат округу №5 Олександр Голод запрошує всіх взяти участь у  проведенні заходів із благоустрою прилеглої території  гуртожитку (Пушкіна, 5 в м. Чоп) 28 квітня 2018 року о 14.00 год.

Також у вас буде можливість заслухати звіт про проведену роботу та  надати пропозиції щодо подальшої  діяльності.

Tisztelt lakók!

Tekintettel a beterjesztett indítványokra és kérelmekre az 5. sz. választókör képviselője, Olekszandr Holod megkéri Önöket, hogy vegyenek részt a Puskin u. 5. sz. alatti közösségi szálláshoz tartozó területek megszépítését szolgáló rendezvényre, ami 2018. április 28-án, kijevi 14:00 órától veszi kezdetét.

Ugyanekkor lehetőségük nyílik arra, hogy megismerkedjenek a már elvégzett munkálatokról, illetve javaslatokat tehetnek a további intézkedések tekintetében.