Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У міській раді засідали постійні депутатські комісії (ФОТО) / Üléseztek a csapi tanács állandó bizottságai

0

Сьогодні, 24 квітня, відбулися засідання постійних депутатських комісій із питань бюджету та економічного розвитку; із питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молоді і сім’ї.

Присутні депутати розглянули всі питання порядку денного чергової сесії. Під час обговорень документів міські обранці запропонували їх прийняти на засіданні ХXІX сесії Чопської міської ради, яке відбудеться 25 квітня.

Április 24-én megtartották üléseiket a csapi tanács költségvetési és gazdaságfejlesztési, oktatási, kulturális, egészségügyi, ifjúság- és sportügyi állandó bizottságai.

A bizottság tagjai megtárgyalták a képviselői testület soros ülésszakának napirendi pontjait. A tanácskozás során felülvizsgálták a beterjesztett javaslatokat, és azokat elfogadásra javasolták a Csapi Városi Tanács április 25-i 29. ülésszaka számára.