Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У ЗОШ №2 імені Іштвана Сечені провели День фізичної культури (ФОТО) / A Széchenyi István iskolában testnevelés-napot tartottak

0

Минулої п’ятниці, 20 квітня, у Чопській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені відбулися спортивні змагання між учнями 7-8 класів. Організаторами змагань були заступник директора з виховної роботи Гергель Кочмар та вчитель фізичної культури Ференц Півсе. Команди дівчат та хлопців взяли участь у різних естафетах. Крім того, хлопці змагалися за звання “Кращої футбольної команди”.

Усі учасники змагань добре попрацювали, отримали масу приємних емоцій та задоволення.

A múlt pénteken, április 20-án színes ügyességi versenyekre került sor a Csapi 2. Sz. Széchenyi István Középiskolában, a 7-8. osztályos gyerekek között. A versenyek Kocsmár Gergely nevelési igazgatóhelyettes és Pősze Ferenc tornatanár irányítása alatt zajlottak. A fiúk és leányok csapatai különböző váltóversenyekben mérték össze tudásukat, ügyességüket. A fiúk ráadásul a Legjobb focicsapat címért is megvívtak.

A versenyek résztvevői mindannyian kiválóan teljesítettek, és sikerekkel, élményekkel gazdagodva tértek haza szüleikhez.