Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Чопської міської ради (ФОТО) / Ülésezett a Csapi Városi Tanács végrehajtó bizottsága

0

Сьогодні, 26 квітня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Чопської міської ради.

До порядку денного було підготовлено 2 проекти рішень, серед яких 1 додаткове питання.

Засідання розпочалося з вшанування хвилиною мовчання пам’яті померлого Юрія Товта, який очолював Чопську міську раду у 1994-2002 роках.

Члени виконавчого комітету затвердили проект “Будівництво ділянок мережі водопостачання в м. Чоп, Закарпатської області”. Разом із тим після засідання 29 сесії та звернення міських обранців, було прийняте рішення “Про передачу повноважень із встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги” на депутатський корпус.

У різному виступив Володимир Суліма, який розповів про можливість участі у конкурсі щодо повернення відсотків за кредити, залучені для розвитку бізнесу, котрий пропонують Закарпатська ОДА спільно з Закарпатською обласною радою.

Április 26-án soron kívüli ülést tartott a Csapi Városi Tanács végrehajtó bizottsága.

A tanácskozás napirendjén 2 határozati javaslat szerepelt, melyek között egy kiegészítő kérdés is volt.

Az ülés résztvevői egyperces néma felállással tisztelegtek az elhunyt Tóth György emléke előtt, aki 1994. és 2002. között töltötte be a város polgármesterének tisztségét.

A végrehajtó bizottság tagjai jóváhagyták A Kárpátalja megyei Csap város vízszolgáltató rendszere építésének projektjét. Ezzel együtt a képviselői közgyűlés 29. ülésszakát követően, illetve a városatyák kezdeményezésére elfogadták azt a határozatot, mely szerint a közüzemi díjak megállapításának joga átruházásra kerül a képviselőtestületre.

Az egyéb kérdések keretében Volodimir Szulima szólalt fel, aki a vállalkozásfejlesztési hitelek kamatai visszatérítésére a Kárpátalja Megyei Tanács és a Kárpátalja Megyei Közigazgatás által meghirdetett pályázatot ismertette.