Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У загальноосвітніх школах міста провели День цивільного захисту (ФОТО) / Polgári védekmi napot tartottak a város iskoláiban

0

25-26 квітня у Чопській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 і №2 імені Іштвана Сечені пройшов День цивільного захисту та комплексне об’єктове тренування. На заході були присутні: представник Чопської міської ради, обласного центру БЖД та ЦЗ, Чопського прикордонного загону та 7 державної пожежно-рятувальної частини У ДСНС України у Закарпатській області.

Відбулися тренувальна евакуації учнів і працівників школи. Проведено навчання з техніки безпеки, надання першої медичної допомоги, імітація гасіння пожежі, правила захисту при хімічній атаці. У заході взяли участь учні 1-11 класів та всі працівники школи.

Polgári védelmi gyakorlatot tartottak április 25-26-án a Csapi 1. Sz. Középiskolában és a Csapi 2. Sz. Széchenyi István Középiskolában egyaránt. Az eseményen részt vettek a Csapi Városi Tanács, a megyei polgári védelmi központ, a csapi határőr osztag, valamint az ukrán katasztrófavédelem Kárpátalja megyei 7. sz. tűzoltóságának munkatársai.

A tréning során gyakorolták az iskolák alkalmazottainak és tanulóinak evakuálását. Gyakorlati oktatás keretében mutatták be a biztonságtechnika, az elsősegélynyújtás, a tűzoltás és a vegyi támadással szembeni védelem alapfogásait. Az eseményen az iskolák valamennyi dolgozója és minden diákja részt vett, az elsőtől a 11. osztályosokig.