Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Яка подальша доля декоративного знаку? / Mi legyen a díszfelirat további sorsa?

0

Шановні мешканці міста!

Нагадаємо, що планується будівництво розв’язки з круговим рухом на перехресті вулиці Ужгородської та Мукачівського шосе на виїзді з Чопа, оскільки вказана ділянка є місцем численних аварій і зіткнень автомобільного транспорту. Відповідно до протокольного рішення розширеної службової наради від 11 квітня при головуванні заступника голови Закарпатської ОДА Віктора Мікуліна було вирішено демонтувати декоративний знак “Чоп (TCHOP)” .

Шановна громадо, враховуючи суспільний інтерес, Чопська міська рада вислухає і врахує будь-які пропозиції щодо подальшої долі знаку. Звертайтеся та пропонуйте, чекаємо на ваші ідеї.

Tisztelt csapi lakosok!

Emlékeztetjük Önöket, hogy a helyszínen előfordult számtalan végzetes baleset, illetve azok jövőbeni megelőzése érdekében az ungvári és munkácsi országutak csapi bevezető szakaszán lévő kereszteződésben rövidesen körforgalom fog épülni. A Kárpátalja Megyei Közigazgatás elnökhelyettese, Viktor Mikulin részvételével április 11-én megtartott tanácskozás jegyzőkönyvezett határozata értelmében döntés született a kereszteződésben álló ЧОП – TCHOP településjelző díszfelirat eltávolításáról.

Tekintettel az elbontás kapcsán felmerült számos ellentétes véleménnyel, a Csapi Városi Tanács kész meghallgatni a csapi közösség tagjainak minden javaslatát a dekoratív tábla további sorsát illetően. Keressenek fel bennünket, adjanak tanácsot, mi minden ötletet meghallgatunk.