Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Із життя пішов колишній очільник Чопа Юрій Товт / Elhunyt Tóth György, varosunk egykori polgármestere

0

Шановні мешканці міста Чоп!

Сьогодні на 74-му році пішов із життя Юрій Олександрович Товт, який очолював Чопську міську раду у 1994-2002 роках.

Юрій Олександрович — високопорядна людина, котра спочатку продемонструвала високі професійні якості, працюючи у локомотивному депо Чопа, опісля чого близько 8 років свого життя присвятила громаді та покращенню нашого міста. За цей час він показав себе як добрий керівник і організатор, як людина, котра вболівала усім серцем за своє рідне місто.

У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного. Світла пам’ять про Юрія Олександровича Товта назавжди збережеться у наших серцях.

Попрощатися з цією чудовою особистістю можна буде 27 квітня о 15.00 год. на міському кладовищі. О 14.30 год. від проспекту Залізничників виїде автобус.

Tisztelt csapi lakosok!

Életének 74. évében örökre eltávozott közülünk Tóth György, aki 1994 és 2002 között látta el a város polgármesteri tisztségét.

Gyuri bácsi rendkívül tisztességes ember volt, aki életében kivételes szaktudásáról volt ismert, úgy a Csapi Mozdonyszínben végzett munkája, mint a városunk vezetésével töltött közel 8 év során, mikor is a mindennapjait a településünk és annak lakosai életének jobbá tételének szentelte. Kiváló vezető és szervező volt Ő, akinek minden szívdobbanásával a szeretett városát szolgálta.

Ezúton fejezzük ki részvétünket valamennyi családtagja és hozzátartozója előtt. Tóth György emlékét valamennyien a szívünkben őrizzük.

Ezen kiváló személyiség végső búcsúztatása április 27-én, kijevi 15:00 órakor kezdődik a városi temetőben. 14:30-kor a Zaliznicsnikiv (Vasutas) utcából autóbusz indul a helyszínre.