Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

До міської ради завітали представники місії ОБСЄ (ФОТО) / A helyi önkormányzathoz is ellátogattak az EBESZ képviselői

0

Сьогодні, 26 квітня, до Чопської міської ради завітали представники місії ОБСЄ. Основна мета візиту — моніторинг дотримання законодавства про освіту.

Міський голова надав усі відповіді щодо піднятої теми і запросив гостей і в майбутньому приїжджати до Чопа для перевірки дотримання законності у всіх сферах життєдіяльності міста.

Április 26-án a Csapi Városi Tanácsnál is tiszteletüket tették az Európai Biztonsági és Együttműködési Szervezet küldöttei. A látogatás alapvető célja a közoktatással kapcsolatos jogszabályok betartásának ellenőrzése volt.

A városi tanács elnöke tájékoztatta a vendégeket a téma jelenlegi állásáról, illetve meginvitálta őket, hogy a jövőben is látogassanak el Csapra, és a város életének minden aspektusa tekintetében értékeljék a jogszabályok és a törvényesség betartását.