Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Ансамбль скрипалів “Скерцино” Чопської ДМШ – лауреат І премії ІІІ Всеукраїнського конкурсу юних музикантів “Франкове Підгір’я” / A csapi zeneiskola Scherzino vonós együttese elnyerte az ifjú muzsikusok Frankove Pidhirja elnevezésű III. országos versenyének I. díját

0

Із 28 квітня по 1 травня у місті Дрогобич проходив ІІІ Всеукраїнський конкурс юних музикантів “Франкове Підгір’я”, у якому взяв участь ансамбль скрипалів “Скерцино” Чопської ДМШ та отримав диплом лауреата І премії.

Вітаємо учасників ансамблю: Антонію Ілону Белович, Аріну Михнову, Діану Ліснічук, Валентина Кравчака, Анну Семенову, Каріну Яблонську, Євгенію Тресіну та керівників: викладача Наталію Чупаєву та концертмейстера Віру Гурковську!

Бажаємо творчих успіхів і надалі!

Április 28. és május 1. között Drohobics adott otthont az ifjú muzsikusok Frankove Pidhirja elnevezésű III. országos versenyének, amelyen a Csapi Zeneiskola Scherzino vonós együttese is részt vett. ráadásul elnyerte a verseny fődíját.

Ezúton köszöntjük a sikeres szereplés alkalmából az együttes tagjait: Belovics Antónia Ilonát, Arina Mihnovát, Diana Liszicsukot, Valentina Kravcsákot, Anna Szemenovát, Karina Jablonszkát, Jevhenyija Treszinát, valamint felkészítő tanárukat, Natalija Csupajevát és Vira Hurkovszka karmestert!

További szép sikereket kívánunk nekik!