Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Чоп отримав гуманітарну допомогу з Австрії (ФОТО) / Osztrák segélyszállítmány érkezett a városba

0

За ініціативи керівництва міської ради Чоп вкотре отримав гуманітарну допомогу з Австрії від “Посольства миру “Flame of Peace”.

Вкотре європейські друзі привезли матеріальну допомогу для КЗ “Чопська міська лікарня” та малозабезпечених родин міста. Медичному закладу передали інвалідні візки, подушки, підгузки, одноразові рукавиці тощо.

Незабаром отриману допомогу (дорослий і дитячий одяг, сумки, рушники, взуття тощо) передадуть родинам, які перебувають у складних життєвих обставинах: особам із обмеженими фізичними можливостями, сім’ям, у яких проживають діти-інваліди, людям похилого віку, малозабезпеченим, багатодітним родинам та матерям-одиночкам.

Керівництво міськради, медичні працівники КЗ “Чопська міська лікарня” та громада міста висловлює щиросердечну подяку “Посольству миру “Flame of Peace” за небайдужість і неодноразове надання матеріальної допомоги.

A csapi önkormányzat vezetőinek kezdeményezésére a minap újabb segélyszállítmány érkezett a városba a Flame of Peace (Béke Lángja) békemisszió jóvoltából.

A szállítmány célzott címzettjei ezúttal a Csapi Városi Kórház, valamint a település rászorult lakosai. A kórház kerekes székeket, párnákat, ágyhuzatokat és egyszer használatos gumikesztyűket kapott.

A többi segélycsomag (felnőtt és gyermekruházat, táskák, kendők, lábbelik stb.) rövidesen a nehéz helyzetű, rászoruló családok, idős emberek számára kerülnek kiosztásra: főleg azok között, akik mozgásukban korlátozottak, ahol rokkant gyermekeket nevelnek, a sokgyermekes családok, illetve az egyedülálló anyák körében.

A városi tanács, a helyi kórház munkatársai és a településünk közössége ezúton mondanak köszönetet a Flame of Peace Egyesületnek az általuk nyújtott tárgyi segélyszállítmányokért.