Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Вітання з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

0

Дорогі наші ветерани! Шановні мешканці Чопа! 

Ми вшановуємо усіх, хто безстрашно боровся на  фронті, хто не покладаючи рук працював у тилу, хто віддав своє здоров’я заради того, аби їхні рідні жили на мирній землі, аби довга війна нарешті закінчилася. Ми схиляємо голови перед усіма жертвами, які заплатили найвищу ціна за мир — своє життя.

Ми пам’ятаємо ці трагічні сторінки нашої історії і разом з усіма народами світу відзначаємо 8 травня — День пам’яті та примирення. Однак 73-тю річницю Перемоги ми зустрічаємо у нелегкий час, коли наші воїни знову змушені боротися за свободу та територіальну цілісність нашої держави, змушені відстоювати мирне майбутнє зі зброєю у руках.

З нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні бажаємо Вам миру та злагоди! Нехай на нашій землі знову запанує спокій і злагода, а у серцях завжди палає вогник надії на щасливе майбутнє нашої України.

А Вам, шановні ветерани, мужні захисники Вітчизни! Бажаємо міцного здоров’я, довголіття, родинного благополуччя, бадьорості та злагоди!