Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У Чопській дитячій музичній школі відбулося Свято випускників (ФОТО, ВІДЕО)

0

У суботу, 19 травня, у Чопській дитячій музичній школі відбулося Свято випускників. Окрім учителів, батьків і рідних, на захід завітали очільник міста Валерій Самардак і секретар міської ради Михайло Чолавин.

Свято розпочала директор школи Маргарета Гісем, яка привітала випускників, побажала їм успіхів і подякувала батькам, котрі привели свою малечу до закладу, аби прищипити їм відчуття прекрасного і любов до музики. Разом із тим Маргарета Йожефівна запросила усіх присутніх на концерт із нагоди 50-річчя ДМШ, який відбудеться 1 червня у міському Будинку культури.

Також із вітальними словом виступив міський голова Валерій Самардак, який побажав випускникам пронести крізь усе своє життя любов до музики, ніколи не забувати тих учителів, що провели крізь цей дивовижний світ, а також життєвих і творчих успіхів.

Цього травневого дня свідоцтва про закінчення Чопської дитячої музичної школи отримали чотирнадцять музикантів: Корнел Балог (труба), Ксенія Гусейнова (вокал), Олена Іванина (гітара), Крістіна Климчук (фортепіано), Данііл Коштей (кларнет), Валентин Кравчак (скрипка), Віктор Кривяник (фортепіано), Владислав Кузяшин (саксофон), Іван Малеш (гітара), Анна Метенько (фортепіано), Естер Сабо (фортепіано), Вікторія Тома (саксофон), Віктор Ур (акордеон), Назар Чолавин (гітара). Крім того, за відмінне навчання, зразкову поведінку, активну концертну та конкурсу діяльність випускники були нагороджені грамотами.

За роки навчання завдяки музичному мистецтву учні двох загальноосвітніх шкіл міцно здружилися, тому в залі вирувала душевна та родинна атмосфера свята. Випускники підготували чудовий концерт і щирими словами подякували викладачам школи та батькам за щасливі роки проведені у стінах закладу.

Також зі словами вдячності виступили представники батьківського комітету, які подарували ДМШ на згадку пам’ятне фото.