Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У ЗОШ №1 відкрито пам’ятну дошку герою АТО Олегу Ковалю (ФОТО)

0

У п’ятницю, 25 травня, у Чопській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 пройшло урочисте відкриття пам’ятної дошки героя України Oлега Коваля.

Олег Миколайович народився 30 січня 1972 року в селі міського типу Лисянка Черкаської області. Навчався у Нижгородському вищому військово-будівельному училищі, а пізніше був переведений до Сімферопольського вищого військово-будівельного училища, на якому здобув спеціальність “інженер з будівництва і експлуатації будівель і споруд” та звання лейтенант.

З липня 1994 по грудень 2002 року проходив військову службу у військовій частині А-0474 у Чопі на посаді заступника командира роти з виховної роботи. З 2004 до 2010 року Олег Коваль працював начальником Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, заступником головного архітектора Чопської міської ради, а з 2010-го року  начальником Інспекції ДБК Ужгородського району.

У липні 2014 року був мобілізований до лав Збройних сил України і направлений в зону АТО, де загинув внаслідок підступного терористичного обстрілу “градами” та мінометами базового табору 128 гірсько-піхотної бригади.

Указом Президента України Петра Порошенка від 23 травня №282/2015 Олег Коваль  був посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.